ילדי טהרן | המסע של ילדי טהרן

                                                                                                                                      עברית  |  English  |                  
עברית  |  English  |  

דף הבית  >>  חדשות ואירועים  >>  הכנסו וקראו מכתב של נכד של 'ילד טהרן' מדגניה ב'.

( 25/11/2013,  יום שני)מזה עשור, כמה עשרות מניצולי השואה שעלו עם "ילדי טהרן" לארץ שהשנה מלאו לעלייתם 70 שנה, נסחבים אחרי תיק שלא נסגר בבית המפשט, בתיק זה בו הם מבקשים לתבוע את משרד האוצר על כך שלקח כסף המגיע להם כניצולי שואה, ועד היום לא נותן להם אותו. עשרות אנשים אשר עכשיו כבר בני סביב ה-80 שנה, מחכים לכסף שאמור להיות שלהם!!!! משרד האוצר, אשר קיבל בזמנו כסף מהגרמנים בשביל ניצולי השואה לקח את הכסף שהגיע לניצולי ילדי טהרן ולא נתן להם אותו. עכשיו משרד האוצר ערער לבית המשפט העליון שהכסף המגיע להם כבר הועבר עליהם, ועכשיו הם תובעים עוד כסף שלא שלהם. כנכד לאחד מילדי טהרן, שהגיע לארץ בלי כלום, ללא אמא וללא אבא, השאיר הכל מאחור, רק בכדי להישאר בחיים, אני בטוח וסבוך שהם לא משקרים וזה כסף שמגיע להם. סבי שיזכה לחיים ארוכים ומאושרים לעולם לא ביקש כלום, הגיע לארץ ונשלח לקיבוץ דגניה א, ושם נלחם ועזר לבנות את המדינה הזאת! ועכשיו משרד האוצר מיתנקל לו, ולא נותן לו את הכסף המגיע לו!!!!!!!!! הם צריכים את הכסף הזה יותר מכל..
מזה עשור, כמה עשרות מניצולי השואה שעלו עם "ילדי טהרן" לארץ שהשנה מלאו לעלייתם 70 שנה, נסחבים אחרי תיק שלא נסגר בבית המפשט, בתיק זה בו הם מבקשים לתבוע את משרד האוצר על כך שלקח כסף המגיע להם כניצולי שואה, ועד היום לא נותן להם אותו.
עשרות אנשים אשר עכשיו כבר בני סביב ה-80 שנה, מחכים לכסף שאמור להיות שלהם!!!!
אך כמובן שמדינת ישראל לא רוצה לתת להם אותו.

משרד האוצר, אשר קיבל בזמנו כסף מהגרמנים בשביל ניצולי השואה לקח את הכסף שהגיע לניצולי ילדי טהרן ולא נתן להם אותו.

עכשיו משרד האוצר ערער לבית המשפט העליון שהכסף המגיע להם כבר הועבר עליהם, ועכשיו הם תובעים עוד כסף שלא שלהם.

כנכד לאחד מילדי טהרן, שהגיע לארץ בלי כלום, ללא אמא וללא אבא, השאיר הכל מאחור, רק בכדי להישאר בחיים, אני בטוח וסבוך שהם לא משקרים וזה כסף שמגיע להם.
סבי שיזכה לחיים ארוכים ומאושרים לעולם לא ביקש כלום, הגיע לארץ ונשלח לקיבוץ דגניה א, ושם נלחם ועזר לבנות את המדינה הזאת! ועכשיו משרד האוצר מיתנקל לו, ולא נותן לו את הכסף המגיע לו!!!!!!!!!

"ילדי טהרן" רוצים את כספם!
עכשיו, כאר הם זקונים בחברתנו, לאחר חיים של נתינה למדינה.
הם צריכים את הכסף הזה יותר מכל.
לייבסיטי - בניית אתרים